PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806673}

Wyznaj to szeptem

Tell It to the Bees
6,5 1 375
ocen
6,5 10 1 1375
Wyznaj to szeptem
powrót do forum filmu Wyznaj to szeptem

Jeszcze chwila a znalezienie współczesnego filmu bez homoseksualistów będzie graniczyło z cudem.

cezarro

Taaak. Zaczyna to być irytujące. Jeszcze bardziej irytujące jest to że zaczyna to być wyznacznikiem 'dobrego' kina...

Neejuu

Zgadzam się. "Dobrego" i "postępowego "... :(

ocenił(a) film na 8
cezarro

Zgadzam się! Chociaż film mi się podobał:)

ocenił(a) film na 10
cezarro

Skoro macie z tym problem, to wystarczy... nie oglądać. Macie dp wyboru miliony innych tytułów.

CarleoneBeatZ

Dokładnie, po co oglądać jak później piszą bzdury. Film dobry bez żadnych ale

cezarro

A ile jest promocji heteroseksualizmu... aż ciężko zliczyć!

adod

To samo w serialach, normalnie narzucane to jest społeczeństwu czy im sie to podoba czy nie.

duzooka

a ilez narzucania heteroseksualizmu wszedzie :-)

ghelix

Yhy a trawa narzuca nam że jest zielona. Jak tak można?!

duzooka

Biedni ludzie :( Dobrze, że mam to szczęście, iż nikt mi nie narzuca co mam oglądać. Chociaż tyle jest innych propagandowych filmów promujących np. wojnę albo gangterstwo, fe!

cezarro

To po to oglądasz? Plakat, opis i zwiastun raczej wskazują o czym będzie ten film.

junghwa

Opis - "Dr Jean Markham wraca do miasta, które opuściła jako nastolatka, aby przejąć praktykę medyczną zmarłego ojca." Plakat - dwie kobiety blisko siebie. Zaiste opis pokazuje to samo co plakat... K**wa aż brak słów!

cezarro

To nie film dla homofobów i uprzedzonych, nierozumnych betonów.

ocenił(a) film na 4
meditation_candles

No to wiemy dla kogo nie jest. Powiesz nam też dla kogo jest?

cezarro

Powiedziałbym, ale i tak nie zrozumiesz

ocenił(a) film na 4
meditation_candles

Ja może nie, ale pomyśl o innych.

ocenił(a) film na 3
cezarro

Ten wpis obraza mnie jako lesbijke, która ma od dziecka problem ze znalezieniem dobrych filmów z reprezentacja mojej grupy społecznej. Film był co prawda lipny, ale uważam taki komentarz za niedopuszczalny, tym bardziej biorąc pod uwagę statystyczna ilość filmów o "homoseksualistach" w porównaniu z filmami o tej jakże pięknej hetero miłości. Chyba, ze uznamy, ze jestes ignorantem pozbawionym empatii i pojdziemy sobie dalej:)

cezarro

Uważaj bo się zarazisz :D

ocenił(a) film na 4
cezarro

Ej, to wez mi podaj listę tych filmów, ja chętnie obejrzę. Wszędzie tylko wątki hetero, ile można XD

ocenił(a) film na 6
cezarro

Tak, odkryłeś gay agendę xD Za chwilę tak wypromujemy homoseksualność, że wszyscy przejdą na naszą stronę buahaha A tak na serio to weź, ogarnij się :D Skąd się wzięły te wszystkie osoby LGBT jak od dziecka wciskano im w filmach pary hetero??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones